Do pytań dopasuj odpowiedzi następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie

Pobierz

ZD 8 STR 105 MIT LINKS 1 Napisz formy trybu rozkazującego , tak jak w przykładach Ergänze die Dialoge (1-2) mit den angegebenen Wörtern.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i sprawdź odpowiedzi.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania UWAGA DAM 30PKT!. Przepisz notatkę i odpowiedz na pytania.Zad.3 Posłuchaj nagrania 2.52 i powtórz za lektorem wyrażenia.. Zapisz je do zeszytu przedmiotowego i znajdź polskie znaczenie w słowniczku na str. 75.. Zadanie 2 str. 72 Przeczytaj pytania w quizie i zaznacz poprawne odpowiedzi, następnie wysłuchaj nagrania i sprawdź soje odpowiedzi (Cd 2.27) 2-27_Steps_Plus_Grade_6_Class_Audio.mp3.. Do wykonania tego zadanie będziesz potrzebował nagrania 2.20.. Dopasuj wypowiedzi do odpowiednich pomieszczeń.. Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelę.. Grammatik 4 Na podstawie zadania 3 uzupełnij zdania i zapisz je do zeszytu.. zadanie 4 ze strony 49 Opowiedz o swojej ulubionej książce.. Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "DAJE NAJ WIĘC POMOCY!. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.I.. zadanie 3 ze strony 49 Przeczytaj wywiad jeszcze raz i połącz fragmenty zdań.. • Hallo, Auf , Frau Weber!Posłuchaj nagrania z ćwiczenia 1 jeszcze raz i sprawdź odpowiedzi.. w pizzerii?. Zwróć uwagę ,do kogo kierowane są wypowiedzi.Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników..

Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.

Wysłuchaj nagrania z linku i dopasuj słowa do zdań: Przeprowadź podobny dialog na podstawie planu lekcji Julii - zadanie 3, str. 41.Podręcznik ćw.. Słowa wpisz do zeszytu.. 6/105 Uzupełnij zdania podanymi czasownikami w trybie rozkazującym.. W razie problemów możesz do mnie napisać:Co znaczą te zdania?. Ich habe im Moment kein Geld.Dopasuj odpowiedzi do pytań .. Przeczytaj dialog na głos.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Napisz poniższe pytania do zeszytu i odpowiedz na nie według wzoru:Zadanie 2.. Podpisz obrazki.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Na jutro plsDo pytań [ 1-4] dopasuj odpowiedzi [ A-D] .. 6 Dopasuj odpowiedzi do pytań.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Do pytań dopasuj odpowiedzi.. W tytule wpisz imię nazwisko, klasę i datę dzisiejszej lekcji.Historia Na podstawie tekstu źródłowego odpowiedz na poniższe pytania.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Odpowiedz na pytanie:B Ważny dzień!. Zadanie 2 - posłuchaj nagrania nr 4 i dopasuj dzieci do obrazków.. Następnie wysłuchaj ponownie nagrań i sprawdź swoje .Dopasuj wyrażenia do zdjęcia A lub B. Odpowiedz ustnie.. zadanie 3 ze strony 38 Uporządkujcie dialogi, a następnie odegrajcie je w parach.. zadanie 4 ze strony 38 Odpowiedz na pytania.. 1 Anna, have you got my football?Przeczytaj pytania 1-5 i dopasuj do nich odpowiedzi a-e..

Następnie posłuchaj nagranie i sprawdź rozwiązanie.

Zapisz rozwiązanie w małej książeczce.. Uzupełnij tabelę, wpisując: un, un, una.. Zapisz w zeszycie plan lekcji Julii, a następnie sprawdź rozwiązanie z nagraniem - zadanie 1, str. 40.. Posłuchaj nagrania.. Podręcznik ćw.. Wysłuchaj minidialogów i dopasuj do nich zdjęcia.. Następnie posłuchaj( nagranie 2.53) i sprawdź swoją odpowiedź.uzupełnienia zdań, jeśli ich nie znasz sprawdź w słowniku ich znaczenie.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 6 rozwiązań: autor: Edytka8 28.4.2010 (13:39) Ułóż dowolny dialog Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 7 rozwiązańZobacz 1 odpowiedź na pytanie: Uzupełnij wypowiedz brakującymi wyrazami następnie posłuchaj nagrania i sprawdz rozwiązanieHör dann zu und 1. Przyjrzyj się zdjęciom i wpisz do dymków odpowiednie zwroty.. Zad.4 Dopasuj odpowiedź do pytania " Dlaczego Lucas powiedział " O nie!". Na koniec zostało nam zadanie 5.. Przeczytaj blog Chiary, a następnie ułóż zdania z podanych elementów.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie .. Zadanie 3 - uzupełnij pytania słuchając nagrania jeszcze raz i odpowiedz na nie do zeszytu.. Posłuchaj nagrania i dopasuj zdania do osób, następnie sprawdź swoje rozwiązanie (M -3,4, V - 2, T - 5,1,8,7, S - 5,7,1,6) Zadanie 3 strona 79..

Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie .

Proszę wykonać następujące zadania w zeszycie ćwiczeń:Temat:Pytania, odpowiedzi i przeczenia.. Zadanie 4 - przeczytaj odpowiedzi innych uczniów z Polski i dopasuj odpowiedzi do pytań z zadania 3.Do pytań dopasuj odpowiedzi (ćw 5/113) W ćw 7 znajdziesz typy muzyki zapoznaj się z nazwami a następnie posłuchaj nagrania i zdecyduj jaka to muzyka (eDesk nagranie 3.55) W ćwiczeniu proszę zrobić 1,2,3,4,5,6/str 70Zadanie 1 str. 72 Przeczytaj teksty i dopasuj do nich obrazki.. Kiedy Julia ma wymienione w zadaniu 2, str. 41 zajęcia?. Podręcznik ćw.. 6 2.19 e Powiedz, kto mówi zdania (1-7): Tom, Amy czy babcia.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. utwórz zdania i zapisz je w zeszycie 4.Do pytań 1-5 dopasuj odpowiedzi A-E.. Przejdź do zad.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi .. Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Przeczytaj dialog i uzupełnij go wyrazami z ramki.. Posłuchaj, powtórz wyrazy, a następnie dopasuj je do obrazków 1-8 z ćw.. Powiedz, na którym są zdjęciu.. B] Ja, ich mag alle Tiere ,aber Hunde habe ich besoders gern.Do pytań (1-5) dopasuj odpowiedzi (A-E).. Dopasuj do nich polskie odpowiedniki.. zadanie 2 ze strony 38 Dopasuj odpowiedzi do pytań, posłuchaj dialogów i sprawdź rozwiązanie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Następnie posłuchaj nagrania i sprawdz rozwiązanie.

a - writer Odpowiedź na zadanie z New Hot Spot 2.. Odpowiedz na pytania.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi.. Uzupełnij zdania czasownikami können i müssen.Exercise 4 - przyjrzyj się ilustracjom i dopasuj pożywienie do zwierząt.. Posłuchaj nagrania i wstaw podane wypowiedzi w odpowiednie miejsce.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 5 rozwiązań: autor: moniczkap1999 28.3.2010 (15:44) Dialog i słówka bardzo pilne !. ( daje naj.Uwaga: każdą parę - innym kolorem.Zad.. 2 - Dopasuj odpowiedzi do pytań.. Książka uczniaZwróć uwagę ,do kogo kierowane są wypowiedzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt