Uzupełnij poniższy tekst wpisując jedno słowo w każdą lukę

Pobierz

powyżej.. Jeśli Twoje pytanie nie jest w pełni ujawnione, spróbuj skorzystać z wyszukiwania w witrynie i znaleźć inne odpowiedzi na ten temat Język angielski.. Uwaga!. znajdowanie określonych informacji, .. N Liczy się przekazana informacja, szczegół wpisany w lukę.. THE MOST BRITISH GUINNESS WORLD RECORDNa podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Wpisz w każdą lukę (1.-4.). Na każde wezwanie Na każde wezwanie - brytyjski serial obyczajowy nadawany przez stację BBC od 13 marca 2002 roku do 27 lipca 2003 roku.Rozumienie tekstów pisanych Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. jeden wyraz został podany dodatkowo .. komunikator FTP przeglądarka internetowa e-mail WWW wyszukiwarka internetowa Jedną z najpopularniejszych usług w internecie jest poczta elektroniczna, czyliUzupełnij Zdania Wpisując Jedno Słowo W Każdą Lukę Brainly Pl. Slang angielski: wyrażenia.. DAJĘ NAJ DO 17:30 2 Zobacz odpowiedzi 11 Reklama Reklama awezspierniczaj awezspierniczaj Odpowiedź: A są jakieś wyrazy do wybrania?. 2012-04-19 15:53:03; Uzupełnij odpowiedź na poniższą wiadomość, wpisując w każdą lukę wyraz z ramki w odpowiedniej formie.Plis pomóżcie:) 2010-01-11 20:06:497.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów..

Uzupełnij poniższy tekst wpisując jedno słowo w każdą lukę.

teksty.. 2014-03-26 19:28:01; Uzupełnij poniższy tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Uzupełnij zdania słowami z ramki.. Uwaga!. są używane nie tylko przez nastolatków, ale również starszych.. Wpisz w każdą lukę własciwą informację.. slang angielski pełen jest również innych wyrażeń, które często można spotkać w języku potocznym.. Wpisz w każdą lukę odpowiednią nazwę wybraną z podanych.. Can i put these bisciuts in the.1.Uzupełnij poniższy tekst, tak aby zdania były prawdziwe.. pożałujesz tego… naprawdę.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Zadanie 4.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy C. wyrazy.. Zadanie 2.1.Związek Młodzieży Pracującej Jedność", Słowińcy, August Bobek-Zdaniewski, Kod uzupełnieniowy, Obrazek logiczny, Popatrz na mnieB.. Uzupełnij zdania odpowiednimi czasownikami w poprawnej formie.. i'm in (count me in .1 [Track 6] Posłuchaj nagrania i uzupełnij zdania, wpisując w każdą lukę jedno słowo lub liczbę.. zadanie dodane 11 marca 2012 w Język angielski przez użytkownika mrowa2016 ( -11,190 ) [Szkoła średnia]Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. There are lots of animals near _____ Jake can….Uzupełnij zdania, wpisując jedno słowo w każdą lukę..

Uzupełnij poniższy tekst, wpisując jedno słowo w każdą lukę.

literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Austria zatrzymała dużą cześć małopolski, a także rus czerwona .Uzupełnij zdania, wpisując po jednym wyrazie w każdą lukę.. zadanie dodane 11 marca 2012 w Język angielski przez użytkownika mrowa2016 ( -11,190 ) [Szkoła średnia] angielskiUzupełnij zdania, wpisując jedno słowo w każdą lukę.1.There are blue walls .. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wysłuchaj i wpisz brakujące wyrazy w notatkę .. Pierwsze litery brakujących słów zostały podane.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. to jest z działu zaimki osobowe, dzierżawcze oraz przymiotniki dzierżawcze.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi związane z robieniemUzupełnij poniższy tekst tak, aby zdania były prawdziwe.. Mam takie zadanie Wpisz w każdą lukę w poprawnej formie wyraz podany w nawiasie.Przeczytaj poniższy tekst i uzupełnij go , wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie .. He also likes 2 S _____ because he enjoys doing experiments in the laboratory..

Uzupełnij poniższy tekst, wstawiając jedno słowo w każdą lukę.

Question from @Emilia121 - Szkoła podstawowa - Język angielski2.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. W Wielkopolsce powstało .. , będące częścią prus.. Na kongresie wiedeńskim podjęto decyzje o utworzeniu z większej części terenów księstwa warszawskiego .. będącego w ścisłym związku z Rosją.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów .. Pierwsza litera każdego słowa została podana.. Uzupełnij poniższy tekst, wpisując jedno słowo w każdą lukę.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Jak tłumaczyć «uzupełnij zdania wpisując jedno słowo w każdą lukę - complete the sentences and enter one word for each vulnerability» Tłumacz uzupełnij zdania wpisując jedno słowo w każdą lukęPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt