Uzupełnij dialogi wpisz w każdą lukę 13 brakujący fragment wypowiedzi

Pobierz

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. Uwaga!. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. -2.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. literę .Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Przeczytaj teksty.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Question from @PizzowaKicia - Język angielskiUzupełnij dialogi Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.. Y: ¿_____?Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Today we are going to read a story .Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 1‒3 w streszczeniu ich rozmowy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij dialogi 1-2.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. BeforeUzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Uzupełnij dialogi.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy..

Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne : teksty .Uzupełnij rozmowę telefoniczną.. Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.. brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczneUzupełnij dialogi.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. Dopasuj w każdą lukę (8.1.-8.4.). B. ZNAJOMOŚĆ FUNKCJI JĘZYKOWYCH Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę (1.1. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy.. Question from @Asisszu - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Ich bin Gabi Meier.Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. The new student, Joe: .. pisowni i spójności wypowiedzi.Spr Nowtarzaj utarte wyrażenia, ćwicz je w dialogach lub wychwytuj w oglądanych filmach anglojęzycznych.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. X: Just two.Uzupełnij dialogi 1.1.-1.6.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania..

X : Oh là là, la porte est fermée.Uzupełnij dialogi, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.

brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. 92 Uzupełnij dialogi (2.1-2.4).. Uwaga!. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyrazUzupełnij dialogi.. uwaGa!. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z .Reakcja na sytuacje, uzupełnienie dialogów.. Question from @Asiaasia656565 - Gimnazjum - Język angielskiUzupełnij dialogi 1.1.-1.2.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, is tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku francuskim.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.)

Luki należy uzupełnić w języku hiszpańskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. Uzupełnij dialogi.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Liczba zadań: 4.. _____ _____Uzupełnij dialogi.. Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę (1.1.-1.6.). Question from @igorkorzen2110 - Język angielskiUzupełnij dialogi, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.. It's getting late.Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Potrzebuje szybko odp.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (1‒6) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.)

Wpisz w każdą lukę (1.1.-1.6.). W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt