Uzupełnij dialog słowami z nawiasów w czasie past continuous lub past simple

Pobierz

2012-01-09 19:53:01 Past simple / Past continuous 2013-06-14 21:34:58 Uzupełnij zdania czasownikami w czasie Past Simple oraz Past Continuous 2009-03-21 17:20:28Uzupełnij zdania czasownikami z nawiasów w poprawnej formie czasu past simple lub past.. 7.When a was a child, I had an accidentPast simple - wstaw czasownik w odpowiedniej formie.. 5/76 W swoim zeszycie, uzupełnij tekst czasownikami z nawiasów w czasie Past Simple lub Past Continuous.. Test rozwiązano 207520 razy.. Przykład: Brett isn't listening .. Uzupełnij zdania w czasie Past Simple, używając podanych czasow -kepasa.. 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Reklama .. uzupełnij zdania czasownikami z ramki w czasie past simple.Uzupełnij tekst czasownikami z nawiasów w czasie Present simple lub Present continuous.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Past Simple I Ćwiczenie online.. Poziom: Pre-intermediate.. Edytuj elementy.. Oczywiście, jak w każdym czasie - istnieją!. Napisz odpowiednią formę czasowników z nawiasów w czasie past simple, aby uzupełnić zdania.. WorkbookPILNE DUŻO PUNKTÓW Uzupełnij tekst wstawiając słowa z nawiasów w odpowiednim czasie past simple lub past continuous DAJE NAJ.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Zobacz odpowiedź..

Uzupełnij dialog słowami z nawiasóww czasie Present Continuous.

94 (podręcznik).. Osadź.. Różnica między tymi dwoma czasami polega na tym, że w Past Simple .Przykład 8 jest niedopracowany moim zdaniem.. Pobierz test w wersji do druku (pdf) 1.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Polub.. 3 Carried 4Proved 5Observed 6Measured.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w czasie Past Simple, Past Continuous, Present Perfect lub Past .2/76 Przeczytaj tekst i wybierz właściwe opcje.. We (study) _____ for a test now.Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w czasie past simple.. W tym przypadku nie ma zbyt wiele okoliczników czasu, które są charakterystyczne.. Udostępnij Udostępnij wg Magdakustosz.. Rozwiąż test.. Uzupełnij zdania przysłówkami utworzonymi od przymiotników w nawiasach.. Proszę o zrobienie Ex.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 4/76 Wybierz właściwe opcje.. We (go .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. 3/76 Uzupełnij tekst słowami z ramki.. 94 (podręcznik).. Średni wynik: 64,88 %.. Napisz zdaniaWstaw czasowniki z nawiasów w odpowiedniej formie Present Sim-ple lub Present Continuous.. Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Angielski.. Więcej .. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie..

6.Uzupełnij dialog wyrazami z nawiasów w czasie Past Continuous.

1 Uzupełnij zdania czasownikami z nawiasów w poprawnej formie czasu present simple lub present continuous.. Czas Past Simple używamy do mówienia o wydarzeniach z przeszłości i o faktach, które nie są już aktualne.. ).W tabelce wyżej pokazaliśmy, że słowa utworzone przez dodanie koncówki -ly do rzeczownika mogą pełnić rolę przymiotnika lub.. 1.Uzupełnij zdania czasownikami w nawiasach w czasie Past Simple, Past Continuous, Past Perfect Simple i Past Perfect Continuous lub z wyrażeniem used to.. Średni wynik: 82,96 % .. Question from @Carly121 - Szkoła podstawowa - Język angielskiZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij minidialogi, wstawiając czasowniki z nawiasów w odpowiedniej formie czasu Present Continuous, Future Simple lub wyrażenia be going to.Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w czasie Past Simple, Past Continuous, Present Perfect lub Past Perect.. czasowniki z nawiasów : (go), (sit), (write), (meet), (watch), (do), (visit) Uzupełnij poniższe historie czasownikami podanymi w nawiasach w odpowiedniej formie w czasach: past simple, past perfect simple i past perfect continuous.. 2 My parents _____ (not visiting) London yesterday morning.Połącz czasownik w formie podstawowej z jego formą w czasie Past Simple.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację..

1 Uzupełnij zdania wyrazami z nawiasów w czasie Past Continuous.

1 Uzupełnij zdania wyrazami z nawiasów w czasie Past Continuous.. Natomiast czas Past Continuous stosujemy, gdy mówimy o czynnościach, które trwały jakiś czas w przeszłości.. Przywrócić automatycznie zapisane ćwiczenie: .Zapisz podane godziny w formie oficjalnej i nieoficjalnej.. Wstaw podany w nawiasie czasownik w odpowiedniej formie czasu past simple.. Proszę o zrobienie Ex.. 3 Uzupełnij zdania przysłówkami utworzonymi od przymiotników w nawiasach.2 Uzupełnij zdania czasownikami z nawiasów w poprawnej formie czasu past simple lub past continuous.. Napisz prawdziwe zdania o sobie.. Test rozwiązano 40018 razy.. Past Simple oraz Past Continuous to dwa czasy przeszłe.. Rozwiąż test Pobierz test w wersji do druku (pdf) 1.. While I .1.Uzupełnij zdania czasownikiem w formie Past Continuous : 1.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Poziom: Beginner.. I finish that book yesterday.Wpisz czasownik podany w nawiasie w odpowiedniej formie czasu past simple bądź past continuous.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. 06.10.2019 Język angielski Szkoła podstawowa rozwiązane Uzupełnij dialog słowami z nawiasów w czasie Present Continuous..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt