Zachęć do przeczytania lektury felix net i nika

Pobierz

Felix, Net i Nika żyją w świecie, w którym …Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Niewysoka …2.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): …• Seria to 15 tomów, do czytania niezależnie od siebie, i ponad 1 400 000 sprzedanych egzemplarzy!. Proszę zrobić (najlepiej w zeszycie) notatkę w formie tabeli na temat trojga bohaterów książki …List do przyjaciela, który zachęca do przeczytania "Szatana z siódmej klasy".. U mnie wszystko …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Motyw przyjaźni.. Ten temat przebywa obecnie w archiwum.. Napisz 10 zdań.. A ja chciałbym zachęcić …Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: …Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" jest powieścią nierealną, ale pokazuje także przyziemne problemy.. Tę lekturę niedawno sam przeczytalem i bardzo mi …Tutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika.Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Co u Ciebie słychać?. Ostatnio na lekcji języka polskiego przerabialiśmy lekturę ,,Hobbit'' .Bardzo mi się ona …TEMAT: "FELIX, NET I NIKA" R. KOSIKA - OMÓWIENIE LEKTURY I.. W akcji tej książki znajdziemy się w Warszawie …Temat "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" R. Kosika - test podsumowujący..

Daje 70 punktów Zachęć rówieśników do przeczytania książki pt felix net i nika.

Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.Zagadki dotyczące znajomości lektury z ćwiczeń interaktywnych : - srebrna pamiątka po babci Niki - - imię chłopca, który zabierał innym zabawki - - imię wróżki Madame …Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. "Felix, Net i Nika oraz Gang …Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjaliści, trafiają do światów alternatywnych, a każda wizyta pokazuje im (i nam), jak wyglądałby nasz świat, gdyby historia …Opowiem Ci jeszcze w skrócie, jakie jeszcze zagadki rozwiązał.. "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" to przede wszystkim opowieść o …1.. Na podanych niżej stronach znajdziecie ćwiczenia interaktywne dotyczące … Napisz list do kolegi, koleżanki, w którym zachęcisz go, ją do przeczytania lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" List do …Podaj, jakie zainteresowania miało każde z dzieci..

Pomocy daje najNapisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.

Nie dopuścił do bójki między kolegami z klasy, bo zgadł, kto ukradł pióro.. Odkrył tajemnice zaginionych …Felix, Net i Nika są inteligentni i chętnie korzystają z różnych źródeł wiedzy.. Felix pasjonuje się naukami ścisłymi, uwielbia wynalazki.. Podać miejscowość i datę.. Lecz, Teoretycznie Możliwa Katastrofa to moja ulubiona.. • Pierwszy tom, czyli Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych …Książki ; Felix, Net i Nika Temat został przeniesiony do archiwum.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Felix - książki Net - wynalazki Nika - badania chemiczne.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa …Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi autorstwa Rafała Kosika opowiada o przygodach trójki przyjaciół, którzy oprócz swoich szkolnych problemów muszą też …Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Witaj Agnieszko!. Każdy doskonale zna …Kalisz 07.04.13r.. Na wstępie mojego listu,chcę Cię serdecznie pozdrowić ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt