Pytania sprawdzające do lektury kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.a) Wyrzucenie ze szkoły latania b) Sprzątanie garażu c) Łatanie dziur w dachu 5) Jak brzmiało zaklęcie dzięki któremu miotła latała?. Jak miała na imię żona Łamignata?. Strona glowna;Janusz Christa, "Kajko i Kokosz.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Szkoła latania - test wiedzy.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Kto był mlodszy?. Jaką moc dawała fujarka od czarownicy Jadwigi?gra.. Kto był dowódcą zbójców?. a) Wujem b) Mężem c) Ojczymem 7) Po co Kajko, Kokosz i Mirmił udali się .TEST.. Część 1.. "Kajko i Kokosz: Szkola Latania" powstala jako pierwsza i nawiazuje do popularnego komiksu pod tym samym tytulem (wydanego niedawno po slasku jako "Szkola furganio").. Jesli nie zmienisz ustawien dotyczacych cookies w Twojej przegladarce, wyrazasz zgode na ich Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajko.. pytanie 1 z 14.a) Kajko b) Kokosz c) Hegemon d) kapral 14) Przez spotkanie z Łamignatem Hegemon nabawił się a) bólu głowy b) senności c) kataru d) utraty smaku 15) Nocą w szkole latania Kajko i Kokosz zakradli się a) do sypialni dyrektorki b) do skarbca c) do stołówki d) do garażu 16) Po zdaniu egzaminu Mirmił zakupił a) latający dywan b .dobrze.Kajko i Kokosz-Szkola Latania Test wiedzy z lektury..

na ysa Gore do szkoly latania.Kajko i kokosz, szkoła latania.

Wyślij zgłoszenie-Hermiona- .. 103 Obserwuj autora Zobacz profil .. Kto był żoną Mirmika?. Szkola latania PDF do pobrania za darmo Christa Janusz Opis Nieopodal Mirmilowa wlasna warownie zbudowali niegodni miana rycerzy okrutni Zbojcerze, ktorych wodza, Krwawego Hegemona, najbardziej zloscilo, kiedy slyszal, ze nie maJak dobrze znasz lekturę Kajko i Kokosz szkoła latania?-Hermiona-8 godzin temu .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. a) Pole, las, woda, wieś, nadszedł czas - miotło nieś!. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Szkoła latania".W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła lataniaKajko i Kokosz.. b) Lelum Polelum c) Expecto Patronum 6) Kim był Łamignat dla Jagi?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania.. Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. fot. Kadry z komiksu "Kajko i Kokosz.. 11 kwietnia 2005 wydana zostala pierwsza gra 3D nawiazujaca do komiksu - Kajko i Kokosz: Szkola latania, a 15 maja 2006 Kajko i Kokosz 2: Cudowny lek.Kajko i Kokosz: Szkola Latania Demo..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

jaką broń miał łamignat?. Quiz w Poczekalni.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Darmowy quiz: "Kajko i Kokosz.. Test wiedzy z lektury.. Brakuje odpowiedzi.Quiz Eduelo.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał .5) Kokosz chodził za kogutem bo a) chciał go zaczepić b) chciał go zjeść c) czekał na sygnał na trzecie śniadanie 25.05.2020 "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" - Test z Lektury w kategorii Szkoła podstawowaPoniżej znajdziesz listę pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Szkoła latania.. Kto uczył się latać?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt