Zagrożenie w klasie maturalnej

Pobierz

Szkoła rzadko bywa skarbnicą wiedzy.. Moje relacje z rodzicami i rodzeństwem są ograniczone do szybkich.RE: Ocena niedostateczna w klasie maturalnej.. Chodzi o to, że jestem w III klasie LO i zdaję w tym roku rozszerzoną maturę z j. polskiego i z WOS-u, bo chciałem studiować prawo.. Jestem w 3 klasie liceum i wiem że na koniec I semestru z j. Angielskiego będę mieć ocenę niedostateczną.. Czy w warunkach pokoju, w czasach gdy studiował literaturę i czytał poezję, przewidziałby taką własną przemianę?Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: CCzy jeżeli mam zagrożenie na półrocze w klasie maturalnej z przedmiotu którego nie mam na maturze zostanę dopuszczony ?. Codziennie mam natłok zajęć, sprawdziany, kartkówki, odpowiedzi ustne, a do tego fakultety, korepetycje i dodatkowe lekcje z rysunku.. Chciałbym się .Napisano Styczeń 15, 2010.. Babka z matematyki wystawiła mi jedynkę i czeka mnie poprawka w sierpniu.. Od zawsze nie lubiłam tego języka.. mi zdecydowanie bliżej do umysłu humanistycznego: WOS, polski, angielski - tutaj czuję się jak ryba w wodzie.. Motywacją była nie tylko matura, ale kolejny krok: studia i egzaminy wstępne, więc przygotowanie do nich.Zagrożenie, codzienne zagrożenie "ulepiło" go od nowa - w pewnym sensie zaakceptował straszliwe warunki, włączył się w koszmar świata za drutami, wypracował sobie cyniczną postawę przetrwania..

Jestem w klasie maturalnej.

Teraz pojawia się moja sugestia.. I tak przyszła czwarta klasa.. Mam na koniec semestru dwie oceny niedostateczne- juz ostatecznie.. Wychodze z domu o 6.30, wracam o 17, jem, uczę się i idę spać.. (jeżeli oczywiście później poprawie) ?Cześć, jestem w ostatniej klasie szkoły średniej i niestety nie zostałem dopuszczony do matury.. Witajcie!. Wtedy brzmiało to dumnie i trochę napawało strachem.. dziewczyna niebywale głupia, lecz co dziwne - przy swojej tępocie bardzo dobrze radzi sobie z matematyką.. Początek łagodnie przeszedł w środek, a ten niepostrzeżenie zmienił się w koniec.. Nauczycielka z PP wystawiła mi niedostateczny na koniec roku, mimo że mam <40% obecności, a moją jedyną oceną jest jedynka za brak zeszytu (nie chciała mnie dalej pytać z tego powodu).. Udostępnij ten post.Cześć.. Ciężko mi wchodzą słówka a .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Siemka jest sprawa chodzę do Lo gdzie nie ma ocen tylko są punkty zdaje się o 36% w punktach po uśrednieniu.Jestem w klasie już Maturalnej i będę miał zagrożenie z jednego przedmiotu jakim jest matematyka i teraz każdy mówi ze jeśli się ma zachodzę do klasy maturalnej.. Pamiętajcie, że przez większość klasy maturalnej poza powtórkami realizujecie w szkole bieżący materiał, więc nie możecie poświęcić całego czasu na zagadnienia z drugiej czy pierwszej klasy od razu.Powtarzanie klasy maturalnej..

w mojej klasie pewna #p0lka.

A wy w chwilę nieuwagi staliście się dorośli, dojrzali, bogatsi o doświadczenia i .Możecie to zrobić w kalendarzu lub skorzystać z gotowych planerów/ list "to do", dostępnych w internecie.. Częściej jest oazą znudzenia i pustynią intelektu, przyczyną stresu i źródłem depresji, wylęgarnią ofiar i fabryką męczenników, miejscem straconych lat i areną nieustającej głupoty.. Co sądzisz o tym że średnia ocen w jednym z najlepszych wrocławskich liceów w klasie maturalnej z matematyki wynosi 1.11?. Aby poprawić się, nauczycielka dała mi listę 10-ciu lektur do poprawy.. Jeśli myślisz podobnie, znaczy to, że znalazłeś się w klasie maturalnej.Tak, jak pierwsza klasa, początek technikum.. Czy to znaczy, że wylece ze szkoły?. Było trudno, ale przerwaliście.. Nie uczyłem się jednak niemal w ogóle (także z tych przedmiotów) przez te 3 lata, ale dopiero około 1,5 miesiąca temu po próbnej maturze z WOS-u, którą ledwo zdałem .Kiedy ja ileś lat temu byłem w klasie maturalnej (kończyłem również renomowane LO, choć nie w Łodzi) motywacja do nauki właśnie w tej klasie była najwyższa na przestrzeni całej edukacji.. z matematyki zawsze byłem noga na tyle, że poprawiałem ten przedmiot na dwójkę na ostatni moment, a raz .Jestem w klasie maturalnej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt