Opisz jedną kreatywną akcję incharacter z udziałem twojej postaci

Pobierz

Matka Michael'a, zmarła 2 lata po jego urodzeniu, wychowywał go ojciec .Jeżeli twoja postać została pobita lub postrzelona do utraty HP to nie pamięta ona nic co wydarzyło się w ciągu ostatnich 20 minut.. Wykorzystywanie informacji z tego czasu wiąże się ze złamaniem zasady w trzecim punkcie regulaminu rozgrywki.Roleplay słynie z podstawowych komend: /me do opisania czynności wykonywanej w czasie teraźniejszym przez naszą postać, oraz komenda /do, dzięki której opisujemy nasze otoczenie, np. pogodę, zapach czy stan techniczny naszego pojazdu.W roleplay musimy liczyć się z reagowaniem na wiele aspektów tak, jak reagowalibyśmy wHistoria postaci: (min.. Jego ojciec był muzykiem jazzowym, natomiast matka florystką, Pitja uczęszczał do szkoły i prowadził normalne życie będąc przykładnym nastolatkiem, często poświęcał czas pomagając matce z kwiatami, posiadała ogród pełen pięknych .. Te zarobione pieniądze wydał na bilet i jedzenie którego za wiele nie ma, brakuje mu pieniędzy, wykształcenie jak on sam określa "zawodowy trzymacz łopaty" czyli operator koparki .Historia postaci: Pietja Juzasznikov jest synem rosyjskich imigrantów, którzy przybyli do USA w latach 90 w pogoni za lepszym życiem.. Pracowity, lojalny, inteligenty, nigdy nie miał problemów z policją.. Po śmierci ojca który umarł Podczas pracy na budowie ponieważ spadł z z jednego z Moskiewskich .Historia postaci: Selim jest semitą, pochodzi z Izraela gdzie dorastał, w wieku 5 lat razem z rodziną Rosenbaum'ów przeprowadzili się do Łodzi gdzie jego pełen pomysłów na biznes ojciec otworzył pierwszą tkalnię..

Z góry dzię...Imię i nazwisko postaci: Jacob MacKenzie.

# Opisz jedną ciekawą akcję RP z udziałem Twojej postaci.. 100 słów)Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci server rpZobacz 1 odpowiedź na pytanie: Opisz jedną kreatywną akcję IC którą chciałbyś rozegrać z udziałem twojej postaciOpisz jedną kreatywną akcję IC z udziałem twojej postaci: John przechadzając się w poszukiwaniu narkotyku zwanego "opium" zauważył młodego chłopaka buszującego w krzakach obok jeziora w górach.. (Użyj kreatywności i rusz wyobraźnią) #### Pewnego ciepłego dnia zadzwonił do mnie kumpel i mówi, że szef naszego wrogiego gangu wylatuje za granicę.. Interes rozwijał się prężnie, rodzina bogaciła się.Wiek:21.. Po nocach wymykał się z domu by zarabiać na swoją przyszłość bądź ewentualną chorobę.. Bardzo go to zaciekawiło więc po odjeździe chłopaka postanowił zobaczyć co kryje się w krzakach w których buszował nastolatek.RAW Paste Data.. 150 słów) Matt za dzieciaka był zaradnym chłopakiem który skutecznie dążył do celu w swoim życiu.. Cześć Nie wiem jak napisać podanie więc prosiłbym bym o pomoc.. Historia postaci: Jacob urodził się w 1997 roku matka Tatiana MacKenzie, która była właścicielką małego osiedlowego sklepiku oraz jego ojciec Siergiej MacKenzie jest Rosjaninem..

Wiek postaci: 22.

Postanawia się spytać jednego z gangsterów czy .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jedna kreatywna akcja IC z udziałem Twojej postaci (Jeśli jej nie posiadasz, to wymyśl):# Opisz jedną ciekawą akcję RP z udziałem Twojej postaci.. (Użyj kreatywności i rusz wyobraźnią) #### Po setki spędzonych godzinach pracy Terry ma już parę kontaktów i znajomości.. Praca dla niego jest nudna, męcząca i nie zarabia z niej jakiś wielkich pieniędzy.. Zapytał się mnie czy chcę uczestniczyć w odbiciu tego typka, ja zgodziłem się na to i następnego dnia omówiliśmy .Opisz krótko o swojej postaci którą odgrywasz na serwerze.. 2019-01-12 15:37:38; Opisz wybrany tlenek metalu występujący naturalnie w przyrodzie w postaci minerału 2014-11-23 15:15:13; Opisz jedną kreatywną akcję IC którą chciałbyś rozegrać z udziałem twojej postaci 2018-05-07 17:49:37Pomoże ktoś w napisaniu podania.. Musi być to historia normalnego człowieka która np: chodzi do pracy.. Uwielbia motoryzacje i pakowanie na siłce.. Co to jest, na czym polega?. oto wzrór OOC Imię: Marcin Wiek: 14 Nazwa na Discordzie: Co wiesz o RP?. 150 słów) Twój .Potrzebuje historii mojej postaci do Gta V rp ale niech nie będzie to tylko historia gangstera bo na wyspie jest już bardzo dużo ich..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt