Paulina znaczenie imienia

Pobierz

Wśród imion nadawanych nowo narodzonym dzieciom, Paulina w 2009 r. zajmowała 24. miejsce w grupie imion żeńskich.. Początkowo wydaje się sympatyczna, jednak pozory mylą.Paulina - znaczenie i pochodzenie imienia Także : Paula Znaczenie : żeńska odmiana imienia Paweł Planeta : Księżyc i Saturn Znane : Paulina Chruściel, Paulina Chylewska, Paulina Młynarska, Paulina Przybysz, Paulina Sykut Imieniny : 26 stycznia, 25 maja, 6 czerwca, 31 sierpnia, 10 października i 2 grudnia Historia imienia Znane są też inne kobiece imiona pochodzące od Pawła: Paula .Paulina - żeński odpowiednik imienia Paulin.Oznacza "należąca do Pawła", lub "pochodząca od Pawła".. Paulina to nerwowa choleryczka, bardzo pobudliwa.. Paulus- drobny, mały.. W sporach potrafi być zacięta i nieustępliwa.Znacznie imienia żeńskiego PAULINA Ambitna, inteligentna, energiczna.. Oznacza "należąca do Pawła", lub "pochodząca od Pawła".. Ta kobieta potrafi odstraszać wyniosłością i bardzo łatwo są zdenerwować.Pochodzenie: Paulina to żeńska odmiana imienia Paweł, czyli po łacinie Paulus (mały).. Paulina wyróżnia się dużą nadpobudliwością i miewa wręcz choleryczne zachowania.. Zdrobnienia.. SprawdĹş jego cechy i poznaj predyspozycje.. Imię Paulina przeznaczone jest dla osób urodzonych pod znakiem Barana, Bliźniąt, Byka i Panny.Imię Paulina.. Paulina to kobieta pełna życia i energii..

Pochodzenie i znaczenie imienia.

osobowość tej kobiety odznacza się stałą grą pozorów.. Znaczenie imienia Paulina Ma świetne pióro, dobre oko i bogatą wyobraźnię.Paulina ZNACZENIE IMIENIA PAULINA.. Imieniny Paulina imieniny obchodzi 26 maja, 6 czerwca, 22 czerwca, 21 lipca, 31 sierpnia, 10 października, 2 grudnia.. Oznacza "należąca do Pawła", lub "pochodząca od Pawła".. Choć imię to pochodzi od męskiego imienia Paweł, Paulina to całkowite przeciwieństwo Pawła.Pochodzenie, znaczenie, imieniny, znane osoby 1.. IMIENINY PAULINY.. Imię oznaczające osobę małego wzrostu lub drobnej budowy ciała.. Pochodzi od imienia Paula, które może być dla niego również zdrobnieniem.. Jest kobietą otwartą, wrażliwą, wesołą.Paulina.. O ile Paula była kobietą o ścisłym i analitycznym umyśle, to Paulina oprócz tych cech obdarzona jest również nutką romantyzmu.. W 2019 roku 764 dziewczynki otrzymały imię Paulina.Paulina.. Łatwo jest ją zranić i ma bardzo zmienne nastroje, więc praktycznie nie da się przewidzieć, w jakim humorze będzie dosłownie za chwilę.. Z jednej strony jest dumna, wręcz pogardliwa, a z drugiej zaś niespokojna, znerwicowana i pełna obaw.. Imieniny: 26 stycznia, 14 marca, 26 maja, 6 czerwca, 22 czerwca, 26 czerwca, 21 lipca, 31 lipca, 10 października, 2 grudnia Charakterystyka: Złośliwa, arogancka, zadufana w sobie - tak bardzo często opisują znajomi kobietę o tym imieniu..

Znaczenie imienia Paula.

Kobiece imię Paulina to żeńska forma imienia Paulus pochodzącego z łaciny.. Ma charakter refleksyjny, skora do zadumy, spokojna, zajmująca się swoimi sprawami.. Dobro rodziny jest dla niej ważniejsze od jej własnych.. Pochodzi ze starożytnego Rzymu: to żeńska forma przydomka Paulinus, utworzonego z kolei od imienia Paulus.. Paulus tłumaczymy jako "mały", "drobny".. - portal metafizyczny, znaczenie imion, imieniny.Znaczenie imienia Paulina w rodzinie.. Mistrzyni gry pozorów.. Dumna, z poczuciem wyższości.. Imię pochodzenia łacińskiego, jest żeńskim odpowiednikiem imienia Paweł.. Kobieta nosząca to imię jest dość nerwowa i ma zdecydowanie delikatną psychikę.. 222 901 kobiet w Polsce ma na imię Paulina (dane: styczeń 2020).. 26 maja; 6 czerwca; 22 czerwca; 21 lipca; 31 sierpnia; 10 października; 2 grudnia; 31 grudnia"Kto nie ma uczuć wiele, nie zostanie Pauliny przyjacielem" Paulina.. To przysłowiowa cicha woda, która lubi dominować nad partnerem.. roślina: truskawka; znaczenie: żeńska odmiana imienia paweł; szczęśliwy kolor: beżowy; pochodzenie: łacińskie; szczęśliwy kamień: jaspis; planeta: księżyc i saturn; znak zodiaku: panna, lew; szczęśliwa liczba: 2; zwierzę: łabędź; Paulina imieniny.. Jest osobą pełną wdzięku oraz kobiecości, co.. Życie towarzyskie.. Imię Paulina może też oznaczać osobę przynależną do Paulusa.Paulina jest żeńskim odpowiednikiem imienia Paulin..

Znaczenie imienia Paulina.

Cechy charakteruZnaczenie imienia Paula Rodzina i miłość.. ZDROBNIENIA IMIENIA PAULINA.. Stwarza to wiele problemów jeśli chodzi o obchodzenie się z nią i czasami .. Imię oznaczające osobę małego wzrostu lub drobnej budowy ciała.. Obdarzone są bardzo dobrą intuicją, która nigdy ich nie zawodzi.. Paulina imieniny obchodzi: 26 maja, 6 .IMIENNIK - Poznaj prawdziwe znaczenie imienia Paulina.. Wśród imion nadawanych nowo narodzonym dzieciom, Paulina w 2017 r. zajmowała 47. miejsce w grupie imion żeńskich.W całej populacji Polek Paulina zajmowała w 2017 r.HISTORIA IMIENIA PAULINA Jest to kobiecy odpowiednik imienia Paweł.. Jako dzieci Są spokojne i grzeczne, wola siedzieć w kąciku nad swoimi sprawami, niż dokazywać w gronie rówieśników.26 maja, 22 czerwca, 10 października, 2 grudnia.. Winą za poniesione porażki obarcza innych, wobec siebie pozostaje wolna od podejrzeń, ponieważ zawyża własną wartość.Imię Paulina jest żeńską formą łacińskiego imienia Paulus, inaczej osoby do Paulusa przynależnej.. Paulus— drobny, mały.. Jest to dość popularne imię kobiece, zPaulina.. Pochodzenie: żeńska forma imienia Paulin.. Towarzyska.. Pochodzenie łacińskie.. Paulina - zdrobnienia Najpopularniejszymi zdrobnieniami są: Paulinka, Paulinia, Paulincia, Paula, Paulunia, Pau,.. Paulina poświęca się rodzinie, mężowi, dzieciom..

Paula to ...Znaczenie imienia Paulina.

Imię pochodzi od męskiego imienia i oznacza "pochodząca od Pawła".. Paulina: charakterystyka osoby.. Paula jest bardzo uczuciową i otwartą osobą.. Imię to oznacza "pochodząca od Pawła", "należąca do Pawła".. Paulina znaczy 'należąca do Paulusa, pochodząca od Paulusa'.. Bardzo lubi gdy na około dużo się dzieje i nie.. pochodzenie: łacińskie; znaczenie: żeńska odmiana imienia Paweł; osobowość: Tajemnica krwi; główne cechy: intelekt, zdolność reakcji, pobudliwość, dynamizm; znak zodiaku: Panna, Lew; planeta: Księżyc i Saturn; roślina: truskawka; zwierzę: łabędź; Szczęśliwa liczba: 2Znaczenie imienia Paulina Paulina ma charakter refleksyjny, skłonna jest do zadumy, zagłębiania w sobie.. oceń imię: Paulina - żeński odpowiednik imienia Paulin.. Paulina to kokietka, która bardzo długo potrafi ukrywać swoja prawdziwą twarz.. Niestety cechują ją także kłopotliwa dla otoczenia.. Praca i kariera zawodowa.. W większości przypadków w życiu rodzinnym jest szczęśliwa.. Ona wybiera pracę, w której może już być w domu.Znaczenie imienia: Paulina.. Palunia, Paulisia, Paulisia, Imię Paulina pochodzi z języka łacińskiego i oznacza osobę niskiego wzrostu.. Współżycie z nią nie jest więc sielanką, ale nalezy docenić jej inteligencję i dynamizm w działaniu.Paulina (imię żeńskie) W innych językach.. Potrzebuje mężczyzny, Imiennik - znaczenie imion, etymologia, charakterystyka, księga imionCharakterystyka - znaczenie imienia.. Pochodzi od imienia Paula, które może być dla niego również zdrobnieniem.. Jest spokojna i wrażliwa.Paulina: znaczenie imienia.. Mało wytrwała.. Paulina: imieniny.. Intuicja oraz uczucia to dwie główne siły napędowe Pauli.. Zdrobnienia: Paulnka, Pauleczka, Paulka.. Imię to oznacza osobę przynależną.. Biznesowa ambicja, kariera jest dla niej ważne.. Brakuje jej konsekwencji w działaniu i łatwo traci zimną krew.. W Polsce zaczęło być popularne od kilkunastu lat.. Oznacza "należąca do Pawła", lub "pochodząca od Pawła".. 67 263 kobiet w Polsce ma na drugie imię Paulina (dane: styczeń 2020).. Paulina - to imię o źródłosłowie łacińskim, będące żeńską formą imienia Paulin, utworzonego od imienia Paweł, wywodzącego się z kolei od słowa "paulus", oznaczającego "drobny, mały"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt