Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów w zadaniach 1115 na podstawie informacji

Pobierz

Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.5. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. A B C 1.4.. Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C.. ).Zadanie 3.. L'uomo parlaUsłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania są prawdziwe (TAK) czy fałszywe (NIE).. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Zakreśl literę A, lub .. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.5. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Zadanie 4 (0 - 4)5.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. - 3.4. w notatce, aby jak najprecyzyjniej oddać sens wysłuchanego tekstu.. 1.2 Dziewczynka zaprasza koleżankę na przyjęcie urodzinowe.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1-5 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu..

Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.

Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.5. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. C. opisuje wygląd nauczyciela.. 4.Zadanie 3 (0 - 5) Usłyszysz dwukrotnie rozmowę nastolatków na temat wyjątkowej alergii.. ZNAJOMOŚĆ FUNKCJI JĘZYKOWYCH Zadanie 4 (0 - 4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi (4.1.. Zadanie 4.. Zakreśl literę A, albo .. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Where was the actor when the girl saw him?Audio 8 Zadanie 1 (5 punktów / _____ ) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Uwaga!Zadanie 3.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 4.1.-4.5. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat przedstawienia teatralnego w parku.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 1.1 Chłopiec i mama rozmawiają o jedzeniu.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.- 1.5. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Zakreśl literę A, B albo C.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. 1.Zadanie 1.. Zakreśl literę A, B albo C.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim..

A.Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.

Na podstawie informacji zawartych w nagraniuUsłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Zadanie 4.. Wstaw znak w kratkę poprawnej odpowiedzi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. A B C A 18 13 15 A B B C CZadanie 1 (0- 5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. - 3.5. w poniższej notatce.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Uwaga!. Czego dziewczynka nie włożyła do walizki?Zadanie 1.. Zakreśl literę A, B albo C. Peter and Meg are talking .Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. (Co Max i Anna robią po szkole?). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. W każdą lukę możesz wpisaćZadanie 3.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Uwaga!. Zakreśl Literę A, B albo CZadanie 1.. A. B.Zadanie 1.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. A Zadanie 2.. W zadaniach 1.-5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą..

(0-4) Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat trzymania skunksa w domu.

Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Zadanie 1.. Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B .OJAP- Strona 3 z 18 Zadanie 1.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.5. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach .. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. (0-5 punktów) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat przedstawienia teatralnego w parku.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. 1.3 Chłopiec opowiada o swoim hobby.OJRP- Strona 3 z 18 Zadanie 1.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Jaki sport uprawia dziewczynka?.

(0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.

Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Where are the teenagers talking?1 Zadanie 1 Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. B. opowiada o ulubionym przedmiocie.. 1.1 -1.5 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Rozumienie ze słuchu Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Chłopiec… A. wyraża opinię o nauczycielu.. ___ / 5 pkt Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 4.1.-4.5. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat przedstawienia teatralnego w parku.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. (0-5) 36 Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Uwaga!. W zadaniach 1.-5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie fragment audycji radiowej dotyczącej możliwości wystąpienia w filmie.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie dwaZadanie 3 (0 - 4) Usłyszysz dwukrotnie komunikat o festiwalu piosenki.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt