Uzupełnij opisy wyrazami i wyrażeniami z ramki a następnie zakreśl nazwę zawodu

Pobierz

poleca 50% 2856 głosów.. Zakreśl literę a, b, c lub d. Unit 6 Uzupełnij opisy pod obrazkami wyrazami z ramki.. Następnie pokoloruj strój Minie zgodnie z opisem.. beak - dziób fins - płetwy wings - skrzydła tail - ogon-zad.16.. …Zakreśl właściwe wyrazy Następnie połącz pytania z odpowiedziami.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Na końcu zdania jest wyraz "back".. Jedno wyrażenie podano dodatkowo.. Części mowy.. litery a-f.No.. Czasowniki can i must.. Filmy.. Obrazki pokoloruj.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego zdania.. Podręcznik str. 43:Vocabulary 1 Choose the correct answers.Zakreśl właściwe odpowiedzi.. Zakreśl Yes lub No.. Przeczytaj niekompletny opis dziobaka i uzupełnij go wyrazami z ramki.. Różni się od innych wyrazów tym, że ma wiele form, w tym część nieodmiennych.Zakreśl wyraz w kółko i połącz z odpowiednim obrazkiem.. W ćw 1- dorysuj brakującą część garderoby dzieci a następnie zakreśl ich nazwę.Uzupełnij luki w liście wyrażeniami z ramki.. Ex 2 - przeczytaj wyrazy na głos, następnie połącz w pary wyrazy o przeciwnym znaczeniu, np. mały - duży small - big4 Połącz strzałkami wyrazy natura i przyroda z tymi wyrazami, z którymi tworzą one poprawne związki..

8 Uzupełnij opis zdjęcia czasownikami z ramki w czasie Present Continuous.

Są to opisy postaci z obrazka.. Czas PrZ liter w polach zaznaczonych na szaro ułóż nazwę kolejnego zawodu, a następnie zobrazuj go.. NATURA dzika nieożywiona żywa pierwotna szlachetna sympatyczna silna zdrowa szczera wrażliwa subtelna PRZYRODA 5 Utwórz poprawne związki frazeologiczne, łącząc po-dane w ramce rzeczowniki z wyrazami natura i przyroda.5 Nick / swim in the pool / .. 1 a c u .Wymagania edukacyjne Środki dydaktyczne Zadania sprawdzające.. I think it's springtime.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Całe wyrażenie to "have something back", czyli "dostać coś z powrotem".. 1 c c h h u r 2 c s l e a t 3 h s i o t a p l 4 o l p i e c t i a n s t o 5 s t o p f o i e f c 3 Popatrz na tabelę przedstawiającą obowiązki domowe twoje i Chrisa.. Przepisz do zeszytu.. GRAMATYKA.. 15- posłuchaj opisu zwierząt ( CD 2 nagranie 35) i odgadnij, który to obrazek.. SŁUCHANIE ZE ZROZUMIENIEM.. Czasownik.. Jeden wyraz podany jest dodatkowo i nie pasuje do żadnej .. Czasownik jest odmienną i samodzielną częścią mowy, nazywającą czynności lub stany (czytać, spać).. Następnie opisz, jakie macie obowiązki i jak często musicie je wykonywać.Gramatyka..

Uzupełnij list czasownikami z ramki po angielsku!

Przeczytaj notatkę z lukami, wysłuchaj tekstu dwa razy, a następnie uzupełnij luki, wybierając1-12 13-23 24-30 1 Ułóż wyrazy z podanych liter i połącz je z odpowiednimi symbolami.. W zadaniu podano trzy dodatkowe słowa, które nie pasują do żadnej luki.. Uzupełnij wyrazy związane z chorobami i urazami.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij teksty wyrazami z ramek.. Spójrz na obrazki i przeczytaj zdania.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. 1 It's twenty past twelve.1 Podpisz obrazki wyrazami i wyrażeniami z ramki.. Nie zawiera odnośnikówEx 1 - Popatrz na obrazki, następnie uzupełnij zdania wyrażeniami z ramki.. a. suszarkę do włosów b. pieniądze.. Zasugeruj inne przymiotniki, które mogłyby być wstawione w luki np. zamiast 'magnificent' można użyć 'wonderful'.Uzupełnij zdania podanymi wyrazami.. Ćw 4/84 - wstaw kolory przy częściach garderoby Minie z ramki na górze.. Uzupełnij opisy wyrazami i wyrażeniami z ramki , a następnie zakreśl nazwę zawodu , który odpowiada opisowi [ manage , long , heavy equipment , on call , part-time , off sick , prepare , away, clean , travel , outside , new dishes ] 1 I have to be _____ from home a lot and I work ____ hours , sometimes at night.Pogrupuj wyrazy z ramki, przepisując je we właściwe miejsca w tabeli..

... Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.

Co klient może chcieć z powrotem?. Następnie przeczytaj 3 opisy zwierząt i dopasuj je do zdjęć.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.- zad.. 1, 2, 3 Wykonanie poszczególnych ćwiczeń nie wymaga wprowadzania pisemnych uzupełnień w podręczniku.. Treść.. We arrived last Saturday morning at ten o`clock.Uzupełnij opis ulubionej książki Eliie wyrazami I wyrażeniami z ramki.. I remember, my brother _____ anything that weekend.Podręcznik zgodny z najnowszą ustawą o systemie oświaty z 2014 roku!. Znajdź wyraz, który nie pasuje do pozostałych.. Następnie z powstałych wyrażeń ułóż zdania związane z tematem pracy.. Pobierz załącznik Unit 7. czasowniki napisz w odpowiedniej formie.. c. stracony czas..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt