Uiz z lektury opowieści z narnii

Pobierz

by j_polski_nebrowo_14797.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Rozwiąż test!Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Lew, czarownica i stara szafa"?Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Lektura w klasie 5.C.S.. Lektura w klasie 5.. Opowieści z Narnii.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Test z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. j_polski_nebrowo_14797.. annamisztal.TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa.. "Opowieści z Narnii" - quiz ze znajomości lektury.. - Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Edit "Opowieści z Narnii" - quiz ze znajomości lektury DRAFT.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. 12Opowieści z Narni rodziały 6. i 7. a) Łucja b) Edmund c) Zuzanna 3) Kim był Tumnus?1) Kto jest autorem książki pt. ,,Opowieści z Narnii'' a) C.S Lewis b) Jan Brzechwa c) Hans Christian Andersen 2) Kiedy rozgrywa się akcja opowieści a) Po drugiej wojnie światowej b) Podczas pierwszej wojny światowej c) Podczas drugiej wojny światowej 3) Co Łucja zauważyła w szafie?Opowieści z Narnii..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Jeśli robiłeś te rzeczy, to oznacza, że jesteś .. Obserwuj autorów.Opowieści z Narnii - quiz - Teleturniej.. 1) Czwórka bohaterów to: a) kuzynostwo b) rodzeństwo c) dzieci z jednej klasy 2) Które z dzieci jako pierwsze weszło do szafy i przez nią trafiło do Narnii?. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. 14 najtrudniejszych pytań z serii "Co byś wolał.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na.. Test wiedzy.. Kotus 4 lata temu.. Opowieści z Narni.. Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, czarownica i stara szafa".10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Opowieści z Narni.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jak mieli na imię główni bohaterowie Opowieści ?Preview this quiz on Quizizz.. 5th grade .2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Jak dobrze znasz .Lew, czarownica i stara szafa" | sameQuizy.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Jak nazywał się autor książki ,,Opowieści z Narnii.. Quizów w dziale: 3.C.S.. Rozpocznij test.. 14 najtrudniejszych pytań z serii "Co byś wolał.. 21 pytań .TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii..

Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.

Zostali wygnani z Narni.Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury Quiz - Quizizz.. Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, czaro.. Squid Game - w której grze zostaniesz wyelimino.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Lew, czaro.. Squid Game - w której grze zostaniesz wyelimino.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, czarownica i stara szafa - KLASA 5 - Test Z Opowieści z Narnii - Narnia 9. i 10.. Jeśli robiłeś te rzeczy, to oznacza, że jesteś .. Obserwuj autorów.C.S.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na.. Lew, czarownica i stara szafa".. C.S. Lewis, "Opowieści z Narnii" - quizy i testy z lektury.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Opowieści z Narnii..

Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt